Kim jesteśmy?

Ozdoby-styropianowe.pl to serwis oferujący eleganckie ozdoby weselne, komunijne, świąteczne oraz dekoracje do wnętrz, ogrodów ze styropianu w niskiej cenie. Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów, który z każdym dniem jest rozbudowywany. Oferujemy bardzo popularne grupy produktów dekoracyjnych między innymi styropianowe serca, styropianowe gołębie, litery ze styropianu i wiele innych elementów które pomogą w aranżacjach. Ozdoby styropianowe są doskonałe do dekoracji kościoła, sali weselnej, mieszkań czy sal szkolnych. Ozdoby można wykorzystać w oryginalnej formie – czystego białego styropianu – lub samodzielnie przyozdobić je przy pomocy farby lub brokatu. Ozdoby wycinane są z twardego styropianu EPS 200. Dekoracje wykonujemy w różnych rozmiarach. Ze względu na fakt iż styropian jest lekkim materiałem, można je umieścić w aranżacji w dowolnym miejscu na przykład dekorując ściany czy okna.

Ozdoby są wycinane przy pomocy urządzeń, które stosuje się również do wycinania profili styropianowych – sztukaterii. Dlatego dokładność cięcia styropianu stoi na najwyższym poziomie. Wszystkie krawędzie pozostają gładkie, a na ozdobach nie występują pęknięcia wgłąb styropianu.

Naklejki na ścianę

Od połowy 2017 roku rozpoczęliśmy produkcję naklejek na ściany. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe, które pozwala na precyzyjne docinanie naklejek, które można w prosty sposób zaimplementować na ścianie. Zobacz pełną ofertę naklejek na ścianę