Naklejki na ściany

Naklejki na ściany mogą stać się przewodnim elementem aranżacji w Twoim domu. Dzięki użyciu naklejek naściennych możesz nadać pomieszczeniu odpowiedni klimat – wprowadzić bajkowe motywy w pokoju dziecięcym, dodać smaku ścianom w kuchni lub dodać charakteru ścianom w salonie. Pamiętajmy, że naklejki na ścianach mogą służyć nie tylko do aranżacji. Przy użyciu odpowiednich naklejek, będziemy mogli zadbać o dłuższą żywotność i czystość ścian w okolicach kontaktów lub na ścianach kuchennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 


Naklejki sprawdzają się nie tylko na ścianach. Równie dobrze mogą służyć przy dekoracji frontów mebli czy lodówek. Oprócz dekoracji mieszkań samoprzylepne dekoracje idealnie sprawdzają się przy aranżacji sal przedszkolnych, żłobków czy szkół. Dobór odpowiedniej naklejki naściennej pozwoli nadać pomieszczeniu całkowicie nowego charakteru i odmienić wygląd Waszych czterech kątów. Niektóre z naszych dekoracji są gotowe do naklejenia, inne wymagają uprzedniego porozcinania i samodzielnego rozplanowania na przestrzeni całej ściany. Przy produkcji naklejek używamy najlepszej folii, która gwarantuje trwałość na lata zarówno pod względem estetycznym jak i przylegania do ściany. Warto pamiętać, że każdą naklejkę naścienną możemy wykonać w różnych kolorach. Dokładna lista kolorów rozpisana jest po wejściu w konkretny produkt.

Naszym atrybutem jest szybka realizacja zamówień oraz wysoka jakość naklejek. Stale poszerzamy nasz asortyment tak aby móc jeszcze bardziej wpasowywać się w aranżacje Waszych kuchni, salonów czy pokojów Waszych dzieci.

Pamiętaj, że w przypadku naklejek do pokojów dziecięcych z imionami dzieci, możemy wykonać naklejkę z dowolnym imieniem zachowując przy tym stałą cenę. Chętnie pomożemy także w przypadku, gdy potrzebujesz naklejki, której nie ma w naszej ofercie. Wykonamy projekt naklejki naściennej według przedstawionego przez Ciebie projektu.

Oprócz powyższego podziału naklejek na przedstawione kategorie możesz również znaleźć naklejkę korzystając z poniższego podziału:

Naklejki wysyłamy bardzo starannie zapakowane, tak aby nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Przygotowujemy je w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić Państwu ich naklejenie na ścianach, meblach czy lodówkach. Przygotowaliśmy również specjalny poradnik, opisujący proces naklejania. Pomoże on Państwu przygotować podłoże oraz poprawnie przykleić ozdobę.