gwiazdki ze styropianu

Dekoracje bożonarodzeniowe

Okres świąt Bożego Narodzenia to najlepszy czas na stworzenie specjalnej aranżacji. Zimą dni są krótsze, dlatego często jesteśmy gotowi spędzić długie wieczory na tworzeniu specjalnego klimatu we własnych czterech kątach. Standardowym elementem, który towarzyszy zimowym aranżacjom jest choinka, którą staramy się w jak najlepszy sposób udekorować. Wiodącymi ozdobami są bańki, światełka, łańcuchy oraz to co dzieci lubią najbardziej, czyli cukierki. Jednak równie ciekawym pomysłem na świąteczne wariacje mogą się okazać styropianowe ozdoby.

Co przemawia za zimowymi ozdobami ze styropianu?

Przede wszystkim niska cena, wielka różnorodność kształtów i możliwość ich wszechstronnego wykorzystania. Koszt ozdoby styropianowej to zaledwie kilkadziesiąt groszy. Najpopularniejsze są gwiazdki styropianowe nazywane również śnieżynkami styropianowymi. Co ważne ozdoby styropianowe ze względu na niską wagę odnajdą się również przy dekoracji okien, ścian czy stroików. W przypadku upadku nie grozi im żadne uszkodzenie mechaniczne, jak to ma miejsce przy upadku bańki choinkowej.

Ozdoby świetną zabawą dla dzieci

Mimo, iż ozdoby wykonane ze styropianu mają idealnie biały kolor, który odnajduje się w zimowych aranżacjach warto pomyśleć o ich dodatkowym przystrojeniu. O ile w przypadku śnieżynek styropianowych można jedynie delikatnie wzbogacić ozdobę brokatem to dla styropianowych mikołajów możemy zastosować już czerwone farbki czy bibułę. To świetny sposób na spędzenie czasu z własnymi dziećmi. To także dobry pomysł na zabawę w grupach zorganizowanych na przykład w przedszkolach czy klasach szkolnych.

Bożonarodzeniowe ozdoby mogą zdobić nasze mieszkania, szkoły i kościoły. Nawet przy bardziej rozbudowanej aranżacji, koszt całej kompozycji nie będzie stanowił dużego wydatku. Ozdoby-styropianowe.pl dają możliwość wykonania ozdób zimowych w dowolnych rozmiarach. Poszczególne ceny przedstawione są w naszej ofercie.

Rate this post