Litery i cyfry styropianowe jako numeracja domu

Każdy budynek powinien posiadać numeracje zgodną z własnym adresem. W zależności od wykończenia budynku można wybrać różne formy numeracji. W przypadku elewacji warto pomyśleć nad styropianowymi literami i cyframi.

Posiadamy w naszej ofercie kilka krojów czcionek, z których możemy wykonać dla Ciebie dowolne znaki. Dodatkowo możesz sam wskazać inny krój czcionki, na którym ma bazować numeracja. Ze względu na fakt, iż równolegle prowadzimy produkcję sztukaterii styropianowej, możemy pokryć wycięte już elementy styropianowe specjalną masą tynkarską, która umożliwi zamieszczenie produktu na elewacjach. Tak wykończony produkt jest odporny na działania atmosferyczne. Specjalna powłoka daje również możliwość pomalowania numeracji na dowolny kolor.

Rozwiązanie to jest bardzo estetyczne, ale również o wiele tańsze niż stosowanie innego rodzaju numeracji. Główną jednak zaletą jest fakt, że wykonujemy cyfry i litery w różnych rozmiarach. Wysokość jednego znaku może wynosić nawet pół metra, choć w przypadku znakowania budynków taki rozmiar raczej nigdy nie będzie nam potrzebny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą liter i cyfr styropianowych. W przypadku chęci złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na wskazane w ofercie dane.

Jednocześnie przypominamy, iż numeracja domu według polskiego prawa jest obowiązkowa 🙂

Dodaj komentarz