naklejki na ścianę pod kontakt i gniazdka

Naklejki na ściany – sposób na zabrudzenia wokół kontaktów

Ściany po pomalowaniu stosunkowo szybko tracą swoją świeżość. Problem ten dotyczy szczególnie miejsc, które są często narażone na kontakt z naszymi dłońmi, czyli przeważnie są to włączniki światła oraz kontakty. Jeżeli jednak odpowiednio “zabezpieczymy” te miejsca możemy nasze ściany utrzymać czystymi na znacznie dłużej, a przez to odłożyć w czasie niekomfortowe malowanie całego mieszkania.

Jeżeli w Twoim domu włączniki świateł i gniazdka umieszczone są na płytkach czy boazerii zapewne nie dostrzegłeś jeszcze tego problemu. Jeżeli jednak posiadasz kontakty umieszczone na ścianach i przez jakiś czas nie malowałeś ścian z pewnością możesz zauważyć dookoła zabrudzone fragmenty ścian. Brud z naszych rąk przenosimy na farbę szczególnie nocą, kiedy “na oślep” próbujemy zaświecić światło. Niestety farby na ścianach nie jesteśmy w stanie umyć, a malowanie fragmentu pomieszczenia również nie wchodzi w grę, musimy znaleźć inne rozwiązanie. Idealnym rozwiązaniem wydają się być…

Naklejki pod kontakty

Kształt takich naklejek dopasowany jest do standardowych włączników światła – posiada specjalne nacięcie dopasowane do rozmiaru puszki oraz ramkę wysuniętą poza włącznik. Aby naklejki jeszcze lepiej wkomponować w aranżację udostępniamy je w różnych kolorach. Sam kształt naklejek na ścianę również nie musi być standardowy.

Rodzaje naklejek na ściany

Naklejki przygotowaliśmy w takich kształtach, aby pasowały do każdego pomieszczenia. Dlatego wokół kontaktów znajdować się mogą elementy związane z tematyką dziecięcą/bajkową lub przystosowane do konkretnej branży (np. kształt ziaren kawy dla restauracji lub kawiarni). Przewidujemy również możliwość wykonania naklejki według przesłanego projektu. Naklejki na ściany, które dla Was przygotowaliśmy można znaleźć tutaj.

Wymiary naklejek, które prezentujemy posiadają otwór o średnicy 6,5 cm tak aby było dopasowane do puszki kontaktu. Ponadto posiadają one obszar ochronny o wymiarach 14×14 cm.

Rate this post