aranżacje weselne

Ozdoby weselne – styropianowe dodatki

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przy szykowaniu najlepszych sukni, garniturów, fryzur i poczęstunku nie można zapominać o wystroju kościoła oraz sali weselnej. Często tym zajmują się profesjonalne firmy aranżacyjne, jednak przy wiele osób nie może sobie na to pozwolić przy i tak już mocno napiętym budżecie weselnym. Z czego zatem skorzystać, przy samodzielnym tworzeniu dekoracji, aby efekt był nieprzeciętny, a jednocześnie nie bił po kieszeniach?

Podstawę każdej dekoracji weselnej stanowią kwiaty oraz materiały. Ich kolor oraz rodzaj i rozmiar zależy od sali i kościoła, w którym mają zostać zamieszczone. Pozostałe elementy to dodatki, które zgrabnie podkreślają wyżej wymienione elementy. Dodatkiem dla nich są najczęściej balony – producenci oferują nam warianty w mniejszych lub większych rozmiarach, lub w kształtach serca) oraz oferowane przez nas ozdoby styropianowe.

Ozdoby styropianowe dają szerokie pole do popisu

Jednocześnie stanowią spore wyzwanie. Ponieważ oferta jest bardzo szeroka, ozdoby przybierają przeróżne kształty i musimy się poważnie zastanowić, które elementy będą najlepiej współgrały z naszą kompozycją. Różne elementy możemy zastosować do dekoracji kościoła – popularne są tutaj gołębie oraz serca styropianowe – a inne na sale weselne, gdzie pojawiają się również ozdoby w kształcie pary młodej czy kokardek.

Niewątpliwie ogromną zaletą ozdób styropianowych jest ich cena – już za kilkadziesiąt groszy można nabyć ozdobę o rozmiarze około 10 cm wysokości. Nawet przy zakupie kilkudziesięciu elementów koszt będzie niewielki. Dodatkowo każda ozdoba może zostać dowolnie zmodyfikowana przed jej wycięciem. Również Państwo mogą własnoręcznie dostosować dekoracje do otoczenia, wspomagając się farbami plakatowymi czy popularnym brokatem, tak aby kompozycja była spójna kolorystycznie.

Dekoracja, którą przygotujemy w tym dniu będzie nam towarzyszyć na zawsze na zdjęciach czy nagraniach wideo. Dlatego należy zadbać aby zawsze budziła przyjemne skojarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną. Podkreślamy, że nasze produkty posiadają profesjonalne i gładkie wykończenie krawędzi oraz powstają z trwałego styropianu.

5/5 - (1 vote)